lt  |  en
Naujienos
Projekto „Žingsnis į priekį: asmeninių išteklių ir darbinių įgūdžių ugdymas“ I can work LLI-468 pristatymo renginys

Rugpjūčio 10 d. Maironio parke vyko projekto „Žingsnis į priekį: asmeninių išteklių ir darbinių įgūdžių ugdymas“ I can work LLI-468 pristatymo renginys. 

Renginio metu projekto darbuotojai, kartu su dalyviais, pristatė savo vykdomas veiklas, atmosferą palaikė ir koncertavo solistės iš Raseinių rajono kultūros centro ir LASS Raseinių rajono filialo vokalinis ansamblis „Svaja“, mažieji renginio dalyviai bei negalią turintys jaunuoliai galėjo pasidžiaugti muilo burbulais. Sulaukėme svečių iš Raseinių rajono savivaldybės tarybos, gerąja patirtimi atvyko pasidalinti kolegos iš Kretingos dienos veiklos centro. 

Projekto dalyviai susirinkusiems svečiams dalino savo gamintus laimės paukštelius bei projekto „Žingsnis į priekį: asmeninių išteklių ir darbinių įgūdžių ugdymas“ I can work LLI-468 atributiką - gertuves.

Nuoširdžiai dėkojame informaciniams rėmėjams: savaitraščiui „Alio, Raseiniai“ ir naujienų portalui „Raseinių naujienos“.

 

Nuotraukos V. Judicko. Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=788972287803289&set=a.4511397962227351

 

Interviu apie projekto pristatymo renginį ir apie patį projektą rengė „Raseinių naujienos“: https://raseiniunaujienos.lt/2021/08/10/video-a-stanaitiene-lankytoju-gausa-leidzia-spresti-kad-projektas-vyksta-puikiai/

 

 

#Interreg | #LATLIT | #Icanwork |