lt  |  en
Naujienos
Kviečiame Visų Šventųjų dieną bei Vėlines praleisti saugiai!

Artėja Visų Šventųjų diena ir Vėlinės, tad kreipiamės į visus, tame tarpe į senjorus, kada pandemijos ir karantino laikotarpiu sunku išvykti iš namų.

plačiau
 
Padėka Raseinių Rotary klubui

Nuoširdžiai dėkojame Raseinių Rotary klubui už padovanotas apsaugos priemones!

plačiau
 
Pradedamas įgyvendinti jaunimo projektas „Raseiniai - jaunuolio akimis“

Projektas „Meninė instaliacija „Raseiniai – jaunuolio akimis“ skirtas 14-29 m. amžiaus, mažiau galimybių, negalią turintiems jaunuoliams ir/ar tiems, kurie savanoriškai nori prisidėti kuriant projektą ir bendraujant su socialiai pažeidžiamomis jaunuolių grupėmis. Prie projekto kviesime prisidėti jaunuolius iš visų Raseinių rajone veikiančių neįgaliųjų organizacijų, taip sustiprinant tarpusavio bendradarbiavimą.

plačiau
 
Įgyvendintas projektas „Jono Pauliaus II keliu“

Rugsėjo 7-10 dienomis mūsų Centras, kartu su Raseinių specialiąja mokykla bei partneriais iš Lenkijos, vykdė projektą „Jono Pauliaus II keliu“. Projektas skirtas intelekto ir kompleksines negalias turintiems jaunuoliams nuo 13 iki 30 metų. 

plačiau
 
Socialinių dirbtuvių atidarymo šventė

Šių metų rugpjūčio 6 d. VšĮ Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centras kviečia į socialinių dirbtuvių atidarymo šventę!

plačiau
 
Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentas atsiėmė valstybinį apdovanojimą

Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną mūsų dalininkų – Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentui Kęstučiui Vaišnorai buvo įteiktas garbingas apdovanojimas „Už nuopelnus Lietuvai“.

plačiau
 
Išvyka į Kėdainius

Raseinių rajono savivaldybei bendradarbiaujant su Kėdainių rajono savivaldybė, Centro darbuotojai gavo progą aplankyti kaimyninį miestą - Kėdainius!

plačiau
 
Šventėme jubiliejų

Saulėtas ir gaivus liepos 1-osios rytas pasitiko gražiu jubiliejumi – VšĮ Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centro slaugytojos padėjėja Rita Kalvaitienė šventė savo gimimo dieną! 

plačiau
 
Atnaujintos sporto projekto „Aktyvi fizinė veikla – geros savijautos garantas“ veiklos

Džiaugiamės po ilgo karantino laikotarpio atnaujinę sporto projekto „Aktyvi fizinė veikla – geros savijautos garantas“, finansuojamo Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos, veiklas.

plačiau
 
Gautas finansavimas projektui „Jono Pauliaus II keliu“

Lietuvos – Lenkijos jaunimo mainų fondas pirmadienį (2020-04-06) informavo, kad VšĮ Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centrui yra skirtas finansavimas mainų projektui  „Jono Pauliaus II keliu“. Mainų projektą planuojama įgyvendinti 2020 m. rugpjūčio 24-27 dienomis.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis