lt  |  en
Naujienos
Virtualus Nijolės Kavaliauskienės knygos „Tas mažas moters pasaulis” pristatymas

Penktadienį (2021-03-19) Centre vyko virtualus Nijolės Kavaliauskienės knygos „Tas mažas moters pasaulis” pristatymas.

plačiau
 
Skirkite 1,2 % Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centrui

Jeigu Jums patinka VšĮ Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centro veikla ir visuomet sekate mūsų naujienas, tapkite Centro rėmėjais! 

 

plačiau
 
Sveikinimas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga

Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centras bei Raseinių neįgaliųjų nevyriausybinės organizacijos nuoširdžiai sveikina visus su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena! 

plačiau
 
Projektas „Žingsnis į priekį: asmeninių išteklių ir darbinių įgūdžių ugdymas (projekto trumpinys – I can work)“ Nr. Nr.LLI-468

Pradedamas įgyvendinti projektas „Žingsnis į priekį: asmeninių išteklių ir darbinių įgūdžių ugdymas (projekto trumpinys – I can work)“ Nr. Nr.LLI-468. 

plačiau
 
Projekto „Aktyvi fizinė veikla – geros savijautos garantas” rezultatas - neįgalieji sportuoja net ir pasibaigus projektui

Sausio mėnesį baigėme įgyvendinti sporto projektą „Aktyvi fizinė veikla – geros savijautos garantas”. Vienas iš projekto prioritetų buvo, kad lankytojai nenustotų būti fiziškai aktyvūs ir pasibaigus projekto veikloms. Laikantis šios nuostatos, sveikatingumo veikla vykdoma ir toliau. 

plačiau
 
Baigėme įgyvendinti sporto projektą

Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centras įgyvendino bendrai Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamą projektą „Aktyvi fizinė veikla – geros savijautos garantas“ (Nr. SRF-FAV-2019-1-0206). 

plačiau
 
Ieškomi savanoriai

Ieškomi savanoriai darbui Centro globos skyriuje su Covid-19 liga sergančiaisiais gyventojais. 

plačiau
 
Įgyvendintas projektas „Raseiniai - jaunuolio akimis“

Šių metų spalio 1 d. – lapkričio 30 d. buvo įgyvendinamas Raseinių rajono savivaldybės finansuojamas atvirojo darbo su jaunimu projektas „Raseiniai – jaunuolio akimis“.

plačiau
 
Dėl susidariusios situacijos Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centro globos skyriuje

Dėl Covid-19 (koronaviruso infekcijos) paplitimo VšĮ Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centro globos skyriuje, labai reikalinga visokeriopa pagalba. 

plačiau
 
Raseinių rotariečiai džiugina savo gerumu

Vakar (2020-11-23) Raseinių rotariečiai vėl pradžiugino mus gausia siunta apsaugos priemonių!

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis