lt  |  en
Naujienos
Projekto „Žingsnis į priekį: asmeninių išteklių ir darbinių įgūdžių ugdymas“ I can work LLI-468 pristatymo renginys

Rugpjūčio 10 d. Maironio parke vyko projekto „Žingsnis į priekį: asmeninių išteklių ir darbinių įgūdžių ugdymas“ I can work LLI-468 pristatymo renginys. 

plačiau
 
Vairavimo kursai negalią turintiems žmonėms

Asmenis, turinčius judėjimo negalią, kviečia nemokamai mokytis B kategorijos transporto priemonės vairavimo.

Dalyviams nemokamai teikiamos paslaugos:

B kategorijos transporto priemonės vairuotojų mokymo paslaugos;
apgyvendinimo arba pavėžėjimo paslaugos Kaune.

plačiau
 
Liepos 29 d. – „Atminties kelias 1941-2021" eisena

Liepos 29 d. vyks „Atminties kelias 1941-2021" eisena, skirta paminėti 80-ąsias Holokausto pradžios Lietuvoje metines.

plačiau
 
Įgyvendintas Lietuvos – Lenkijos jaunimo mainų fondo finansuotas projektas „​Tautosakos gaudyklė“

Šių metų birželio 7–10 dienomis VšĮ Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centras įgyvendino Lietuvos – Lenkijos jaunimo mainų fondo finansuojamą projektą „Tautosakos gaudyklė“. Dėl užsitęsusio karantino Lietuvoje ir pasaulyje bei paisant vyriausybės ribojimų, antrus metus iš eilės projektas buvo vykdomas nuotoliniu būdu. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais, abi šalys – Lietuva ir Lenkija – keliavo po savo šalį ir „gaudė“ savo krašto tautosakos palikimą, o tarpusavyje šalys bendravo ir įspūdžiais dalijosi „Zoom“ programoje ir socialinių tinklų pagalba.

plačiau
 
LASS Raseinių rajono filialo vokalinis ansamblis „Svaja“ dalyvavo VšĮ LASS Pietvakarių centro organizuotame Lietuvos aklųjų ir silpnaregių meninės raiškos ir kūrybos festivalyje

LASS Raseinių rajono filialo vokalinis ansamblis „Svaja“ dalyvavo VšĮ LASS Pietvakarių centro organizuotame Lietuvos aklųjų ir silpnaregių meninės raiškos ir kūrybos festivalyje.

plačiau
 
Nuo birželio 1 d. pradedamos teikti dienos socialinės globos paslaugos

Nuo š. m. birželio 1 d. pradedamos teikti dienos socialinės globos paslaugos. Dienos socialinė globa (institucijoje) - visuma paslaugų, kuriomis asmeniui teikiama kompleksinė, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujanti pagalba dienos metu. 

plačiau
 
Renkama 15-20 darbingo amžiaus, turinčių bet kokią negalią, asmenų grupė ilgalaikiam dalyvavimui projekto veiklose!

VšĮ Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centras pradeda įgyvendinti projektą „Žingsnis į priekį: asmeninių išteklių ir darbinių įgūdžių ugdymas“ (I can work, LLI-468). Kviečiame darbingo amžiaus, turinčių bet kokią negalią, asmenis dalyvauti projekto veiklose!

plačiau
 
Dėl gyventojų lankymo

Vadovaudamasiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ (suvestine galiojančia redakcija nuo 2021-04-22), 2.2.10. punktu, nuo balandžio 22 d. priimami globos skyriaus gyventojų lankytojai.

plačiau
 
Nuo šiol Vilties tako gaminius galite įsigyti ir Tėjos parduotuvėje!

Mūsų rankų darbo gaminių galite įsigyti Tėja parduotuvėje Dubysos g. 10 Raseiniai. 
 

plačiau
 
Kovo 21-oji – pasaulinė Dauno sindromo diena

Kaip ir kasmet, Kovo 21-ąją – pasaulinę Dauno sindromo dieną – minime  pasipuošę skirtingų spalvų kojinėmis ir taip išreiškiame palaikymą bei toleranciją žmonėms su Dauno sindromu. 

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis