lt  |  en
Naujienos
Įgyvendintas projektas „Jono Pauliaus II keliu“

Rugsėjo 7-10 dienomis mūsų Centras, kartu su Raseinių specialiąja mokykla bei partneriais iš Lenkijos, vykdė projektą „Jono Pauliaus II keliu“. Projektas skirtas intelekto ir kompleksines negalias turintiems jaunuoliams nuo 13 iki 30 metų. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti Lietuvos ir Lenkijos neįgalaus jaunimo bendravimą, plėtoti tolimesnį tarptautinį bendrų tikslų ir idėjų siekimą, pasitelkiant Jono Pauliaus II asmenybę ir istorines jo veiklos sąsajas su kiekviena valstybe.
Tczew'o specialiojo ugdymo asociacija (Stowarzyszenie Na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie) veiklą vykdo nuo 2001 m. Asociacija vienija Tczew‘o specialiojo ugdymo centro sutrikusio intelekto paslaugų gavėjus ir yra nuolatinė Centro partnerė įgyvendinant daugelį kultūros, poilsio ir sporto projektų.
Šiais metais, dėl susiklosčiusios situacijos, projekto veiklos buvo įgyvendinamos kiek kitaip – šį kartą projekto partneriai neatvyko pas mus, kaip būdavo ankstesniais metais, šiemet mūsų bendravimas ir bendradarbiavimas vyko nuotoliniu būdu.
Nors pasiruošimui perkelti veiklas bendravimui nuotoliniu būdu nebuvo skirta daug laiko, tačiau džiaugiamės, kad tiek mūsų Centro projekto dalyviai, tiek dalyviai iš Tczew'o, projektu liko labai patenkinti